Loading color scheme

Royal Cosmetics

royalcos logoJest to japońska marka założona w 1987 roku przez Momozono Tadashi. Marka Royal Cosmetics dążyła do ustanowienia „doskonałego piękna” już od chwili powstania. Dążenie to doprowadziło do marzenia o stworzeniu serii do pielęgnacji skóry, która byłaby niezwykle skuteczna, a zarazem nie zawierała szkodliwych składników.

W ten sposób powstały produkty Royal Gold, składające się głównie z:
- ekstraktów z drożdży, bogatych w cenne odżywcze substancje;
- składników ziołowych;
- płatków złota.

Rok 1987 jest pamiętnym w historii Royal Cosmetics. Właśnie w tym roku powstał z najlepiej sprzedający się produkt – Royal Gold Żel. Od tego czasu żel ten był używany przez wiele kobiet w Japonii, pozwalając im cieszyć się piękną skórą. W tym czasie panowało przekonanie, że kremy nawilżające powinny być produkowane głównie na podstawie oleju. Pan Momozono, CEO i założyciel Royal Cosmetics, postanowił wprowadzić rewolucję na rynku kosmetycznym tworząc krem nawilżający, który nie zawierał ani jednej kropli oleju.

W roku 2000 szerząca się choroba BSE (choroba wściekłych krów) spowodowała, że Royal Cosmetics postanowił podjąć nowe działania. W celu dostarczenia klientom bezpiecznych i naturalnych produktów, podjęto decyzję o zaprzestaniu używania jakichkolwiek składników pochodzenia zwierzęcego, zastępując je składnikami ziołowymi.

Royal Cosmetics nigdy nie ustają w pracach nad nowymi badaniami i rozwojem, w celu zapewnienia klientom najlepszego produktu.

By zapewnić skórze bezpieczeństwo, produkty Royal Cosmetics składają się ze starannie dobranych składników ziołowych najwyższej jakości, bez żadnych składników pochodzenia zwierzęcego. Badania prowadzone są cały czas, by ciągle podnosić jakość produktów.

W naszej fabryce powstało specjalne laboratorium, gdzie prowadzone są wszystkie badania nad nowymi produktami. Różnego rodzaju sprzęty najnowszej technologii używane są przy analizie produktów, w celu zapewnienia bezpieczeństwa i najwyższej jakości usług.

Oficjalna strona: www.royalgoldcream.jp