Loading color scheme

Nasz zespół

Paulina Więckowska

Kierownik Sklepu Fontanna Młodości Wilanów, stylistka brwi

Ukończyłam szkołę Wizażu i stylizacji Artystyczna Alternatywa w Krakowie, posiadam tytuł Technika Usług Kosmetycznych. W zawodzie wizażystki pracuję od 6 lat. Z Fontanną Młodości związana jestem od 2013 roku. Firma daje możliwość rozwoju i samorealizacji, praca z marką Jane Iredale oraz Environ to sama przyjemność. Satysfakcje i radość sprawia mi kontakt z ludźmi, którzy są dla mnie inspiracją i wyzwaniem. Cudownie jest widzieć zadowolone z rezultatów klientki. Moim celem jest wydobycie i podkreślenie naturalnego piękna poprzez dobór odpowiednich kolorów, kosmetyków i technik. Staram się zawsze stworzyć miłą i przyjazną atmosferę w naszym sklepie. W życiu prywatnym cenię sobie czas spędzony z rodziną i przyjaciółmi a w wolnych chwilach tworzę różnego rodzaju produkty typu handmade.

Paulina Milczarek

Kosmetolog

Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji  Zdrowia oraz Wyższej Szkoły Inżynierii  i Zdrowia w Warszawie. Specjalizuję się w kosmetyce ciała i twarzy. Uważam, że najważniejsze jest holistyczne podejście do klienta, zbadanie jego potrzeb oraz potrzeb jego skóry. Zabiegi, które oferuje Fontanna Młodości pozwalają mi stworzy ć idealną terapię dla każdego pacjenta . Moja praca to też pasja. W wolnym czasie doczytuje wszelkie ciekawostki kosmetyczne ,spędzam czas z rodziną i przyjaciółmi oraz podróżuję.

Magdalena Bielska-Jarząbek

Kosmetolog

Jestem absolwentką Wydziału Nauk o Zdrowiu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, posiadam tytuł dietetyka klinicznego. Obecnie poszerzam swoją wiedzę z zakresu kosmetologii bioestetycznej w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia. Praca w Fontannie Młodości pozwala mi na wykorzystanie zdobytej już wiedzy i rozwijanie nowych umiejętności. Uważam, że kompleksowa pielęgnacja skóry obejmuje wybór właściwych kosmeceutyków, makijażu a także bogatej w składniki odżywcze diety. Wolny czas spędzam zdecydowanie aktywnie.