Loading color scheme

Jane Iredale

JIecmakijaz mineralnyJane Iredale - prezes i założyciel w 1994 roku firmy Iredale Mineral Cosmetics. Jako pierwsza w branży stworzyła linię kosmetyków do makijażu, oferującą korzyści pielęgnacyjne dla skóry.

Inspiracją Jane Iredale do stworzenia makijażu mineralnego, były jej doświadczenia w przemyśle rozrywkowym z aktorkami oraz modelami, zmagającymi się z niepożądanymi efektami stosowania dużej ilości różnych rodzajów makijażu takimi jak: nadwrażliwość czy choroby skóry. Jane Iredale była również świadkiem ujemnego wpływu tych defektów na ich kariery, stan psychiczny i poczucie własnej wartości. Jane zawsze myślał o makijażu jako istotnym elemencie wpływającym na dobre samopoczucie kobiet, będącym zarazem łatwym do osiągnięcia. Dlatego jej pudry mineralne to jednocześnie podkład, puder, korektor i ochrona słoneczna w jednym i dlatego również, każdy produkt w linii kosmetyków jane iredale jest wielofunkcyjny.

jane iredaleGłównym celem kosmetyków mineralnych Jane Iredale jest to aby wyglądały świetnie, kobiety czuły się z nimi świetnie oraz przynosiły korzyści skórze. Dodatkowo produkty muszą być łatwe do stosowania, tak aby ich aplikacja była możliwa w jak najkrótszym czasie.

„Moim celem jest przede wszystkim troska o zachowanie zdrowej i pięknej skóry, dlatego też nasz makijaż został stworzony z myślą, by pomóc jej uzyskać idealną kondycję i naturalny wygląd. Pragniemy stale rozwijać ofertę naszych efektywnych produktów, a makijaż który leczy w dodatku sprawia, że wyglądamy pięknie.
Oto moje credo.” - Jane Iredale

Jane Iredale urodziła się w Anglii i jako młoda kobieta przeniosła się do Stanów Zjednoczonych. Podczas studiów licencjackich rozpoczęła swoją karierę w przemyśle rozrywkowym, pracując najpierw, jako reżyser castingu, a następnie, jako scenarzysta i producent, zarówno w Nowym Jorku, jak i w Los Angeles. Jej kariera prowadziła od filmu, telewizji i teatru, do stworzenia linii produktów do makijażu o jej imieniu i nazwisku. Wraz z wprowadzeniem na rynek podkładu Amazing Base, co miało miejsce w 1994 roku, przedstawiła produkty do makijażu mineralnego, które pielęgnują skórę i jej nie podrażniają.

Group janeiredale

W chwili obecnej marka Jane Iredale pozostaje najwyżej cenionym makijażem wśród klinik medycznych, gabinetów kosmetycznych i ośrodków SPA w Stanach Zjednoczonych oraz ponad 40 krajach na całym świecie.

Oficjalna strona: www.janeiredale.com